E-Ticaret Fiyatları

Elektronik Ticaret Fiyatları

E-Ticaret Fiyatları : İdeasoft‘a ait fiyat listesinde yayınlanan fiyatlardır.  E-Yaz Yazılıma ait ürünlerden olan Ticari Yazılım T-Set ML ve Kobi ERP yazılımı Kerp, İdeasoft’un E-Ticaret yazılımları ile tam entegre olarak çalışmaktadır. Aşağıda yayınlanan fiyat listesi E-Yaz Yazılımın entegrasyon yazılımı fiyatıdır. İdeasoft’ta ayrıca entegrasyon bedeli almaktadır.

E-YAZ YAZILIM ENTEGRASYON YAZILIMI FİYATI

  • E-TİCARET Entegrasyon Yazılımı
  • İdeasoft ile E-Yaz Entegrasyon Yazılımı
  • 2.000 ₺

Fiyatlandırma ile ilgili NOTLAR

  1. Fiyatlara % 18 KDV dahil değildir.

E-Ticaret Fiyatları ile ilgili diğer notlar

E-Ticaret yazılımları, ücretsiz yükleyip kullanılabilen açık kaynak kodlu olanlar ve açık kaynak kodlu olmayıp, yazılım firmaları tarafından üretilen lisans kullanım bedeli ödenerek kullanılanlar olarak iki ana gruba ayrılırlar. 

Açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımların da profesyonel bir e-ticaret sitesi oluşturabilmek için bir çok eklentinin yüklenmesi gerekir. Eklentilerin en etkilisi ücretli olanlardır. Tema, güvenlik, seo vb. gibi eklentilere genellikle ücret ödenmektedir.

Lisans bedeli ödenerek alınan e-ticaret yazılımların da ise, farklı müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirilen hizmet ve özelliklere göre ayrı paketler ve farklı ücretler oluşturulmaktadır.