Sipariş Yazılımı | Sipariş Yönetimi | KOBİ ERP

Sipariş Yazılımı ile alınan ve/veya verilen siparişler ile ilgili bütün süreçleri takip edebilir üretim modülü ile de bağlantılı bir şekilde rahatlıkla çalışabilirsiniz. Siparişleri fatura ve/veya irsaliye ye dönüştürebilir, sipariş tutarını istersek ilgili cariye yansıtabilirsiniz.

Alınan ve Verilen Siparişlerin Takibi

Alınan Ve Verilen Siparişler

Alınan sipariş, verilen sipariş

E-Yaz KOBİ ERP Sipariş yazılımı ile siparişlerinizi şubelere, personele ve depolara göre detaylı bir şekilde istenen döviz birimiyle takip ederek siparişlerinizi en ideal şekilde yönetebilirsiniz.

Onaylanmış Tekliften Sipariş Oluşturma

Onaylanmış Tekliften Sipariş

Tekliften Sipariş Oluşturma

E-yaz KOBİ ERP sipariş programı ile onaylanmış teklifi siparişe dönüştürebilir hız ve kullanım kolaylığı sağlayan bu özellik sayesinde verilen tekliflerden ne kadarının siparişe dönüştüğünün analizlerini yapabilir ve raporlarını alınabilir.

Sipariş Dönüştürme

Sipariş Dönüştürme

Sipariş Dönüştürme

E-Yaz KOBİ ERP Yazılımı ile Alınan sipariş siparişten verilen sipariş, verilen siparişten de alınan sipariş oluşturulabilir.

Şubelere Ait Siparişlerin Takibi

Şube Sipariş Takibi

E-yaz KOBİ ERP sipariş programı ile çok şubeli bir firmanın her şubesinden farklı ürünleri farklı miktarlarda sipariş olarak alabiliriz. Bu siparişlerin şube ve depo bazında takibini yapabilir ve  ilgili raporlar rahatlıkla alınabilir.

Siparişi Cariye Yansıtma

Siparişi Cariye Yansıtma

E-Yaz KOBİ ERP Yazılımı ile alınan siparişlerin tutarı istenirse cari karta borç olarak yansıtılabilir. Bu özellik, sipariş verilen ürünlerin ödemesine başlayıp teslimatı ileriki bir tarihte yapılacak olan durumlar da kullanılır.

Referans Kaynağı

Sipariş Referans Kaynağı

E-Yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile sipariş alınırken siparişin alış şeklini (telefon, fax, internet, e-posta, elden, diğer gibi) kayıt altına alıp raporlayabilirsiniz.

Alınan Siparişe Ait Ürünlerin Rezerve Edilmesi

Siparişte Ürün Rezervasyonu

E-yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile alınan siparişe ait ürünler, ileri bir tarihte teslim edilmek üzere rezerve edilebilir, bunun için rezerve depo kullanılır. Bu ürünler sistem de bu depoya aktarılır.

Dövizli Ürünlerde Sipariş

Dövizli Ürünlerin Siparişi

E-Yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile dövizle satılan ürünlerin alınan siparişlerin de istenirse sevk tarihine ait kurdan faturanın oluşturulması sağlanabilir.

Siparişlerin faturaya ve irsaliyeye dönüşmesi

E-yaz KOBİ ERP sipariş programı ile alınan ve/veya verilen siparişler sevk onayları yapıldıktan sonra çok hızlı ve kolay bir şekil de istenirse faturaya istenirse irsaliyeye dönüştürülebilir.

Siparişe Özel Not Ekleme

Özel Not Ekleme

E-Yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile siparişe ait özel notlar sipariş belgesine eklenebilir. Bu özel notlar istenirse bu siparişle veya siparişe bağlı cariyle işlem yaparken kullanıcıyı uyarabilir.

Stok Yeterlilik Kontrolü

Stok Yeterlilik Kontrolü

E-yaz KOBİ ERP sipariş programı ile alınan siparişler için stok yeterlilik raporunu anlık görebilir ilgili müşteriye doğru termin tarihi verebilirsiniz.

Sipariş Karlılık Durumu

Sipariş Karlılık Durumu

E-Yaz KOBİ ERP sipariş yazılımı ile Alınan siparişlerin toplam da ve ürün ürün karlılık durumlarını anlık olarak görebilirsiniz.